mieszkanie

Wyszukaj w bazie tekstów

Jak wybrać dobrą tapetę. tapeta

Piekarnik w kuchni. piekarnik

Jak wybierać meble? wybór mebli

Pomysł na dekorację ścian. dekoracja ścian

Wybieramy farbę do sypialni. farba

Antyki w domowym wnętrzu antyki

Balkon ważnym elementem. balkon

Dbamy o ogród. ogród

Oszczędzamy energię w domu. energia

Podłogi w domowych wnętrzach. podłoga

1 2 3 4 5 >>

Wybieramy wannę do łazienki.

Jeśli chcemy zakupić nową wannę, warto bardzo dobrze zastanowić się nad tym, zanim ostatecznie podejmiemy decyzję, bowiem obecnie wybór jest duży, szkoda pominąć ciekawą propozycję i później żałować.

Remont łazienki jest bardzo ważną sprawą i to o wiele ważniejszą niż niektórym może się wydawać. Prawda bowiem jest taka, że łazienka jest miejscem, w którym możemy się wyjątkowo zrelaksować i warto zadbać o to, aby było to miejsce przyjazne.

W związku z tym, jeśli już zdecydowaliśmy się na zakup wanny, powinniśmy się dobrze zastanowić jaka to ma być dokładnie wanna. Ważna jest wielkość wanny, ale i jej kształt, który zależny będzie od tego jaki układ łazienki mamy, istotną sprawą jest też materiał z jakiego wanna jest wykonana. I tak przykładowo bardzo popularne są obecnie wanny akrylowe, które są najlżejszymi wannami ze wszystkich (standardowa wanna akrylowa waży około 20 kilogramów).

Do łask powracają także wanny żeliwne, ale są dość ciężkie, bo standardowa wanna żeliwna waży około 80 kilogramów. Niemniej wanny tego typu często mają piękne zdobione nóżki. Wanna stalowa może nieco pozostaje w tyle w porównaniu z innymi, ale obecne emalie są zupełnie inne od tych, które zapewne wszyscy pamiętamy, zatem wanna taka może być ładna i solidna.

Zupełnie fantastyczną opcją jest wanna ze sztucznego marmuru, strasznie ciężka, bo wcale niewielkich rozmiarów wanna może ważyć nawet 180 kilogramów, ale przepiękna, trwała i solidna. Tu jednak należy liczyć się ze sporymi kosztami. Możemy zdecydować się na wannę narożną albo nawet wolno stojącą (coraz to bardziej popularne rozwiązanie!) zatem standardowa wanna prostokątna postawiona przy ścianie nie jest już koniecznością.

Projektant wnętrz

Nieniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Napisz do Nas   Mapa strony