mieszkanie

Wyszukaj w bazie tekstów

Jak wybrać dobrą tapetę. tapeta

Piekarnik w kuchni. piekarnik

Jak wybierać meble? wybór mebli

Pomysł na dekorację ścian. dekoracja ścian

Wybieramy farbę do sypialni. farba

Antyki w domowym wnętrzu antyki

Balkon ważnym elementem. balkon

Dbamy o ogród. ogród

Oszczędzamy energię w domu. energia

Podłogi w domowych wnętrzach. podłoga

1 2 3 4 5 >>

piekarnik     kabina prysznicowa     tapety     łóżko sypialniane     łóżko     salon     tapety     meble łazienkowe     kominki     stołki    

W co lepiej zainwestować - prysznic czy wanna?

Jeśli nie możemy się zdecydować na konkretne urządzenia sanitarne do naszej łazienki jak wanna czy prysznic, jeśli sami nie wiemy czego chcemy to warto rozwiać wątpliwości tworząc listę plusów i minusów każdej opcji.


Takie pytanie, jak to postawione w temacie jest pytaniem dość częstym. Odpowiedź niestety nie jest łatwa i jednoznaczna, bo wszystko tak na dobrą sprawę zależy od tego co po prostu lubimy. Są bowiem osoby, dla których wanna jest podstawą, a ewentualny prysznic tylko koniecznością, która może zdarzyć się raz na jakiś czas. Inni zaś bardzo lubią brać prysznic i nie przepadają za kąpielami w wannie.

Jak zatem widać jest to tylko kwestia indywidualnego gustu. Nie da się jednak ukryć, że za takim rozwiązaniem jak kabina prysznicowa przemawia przede wszystkim ekonomia. Woda którą zużyjemy biorąc szybki prysznic to nic w porównaniu z tym, jak wiele musielibyśmy jej zużyć chcąc zanurzyć się w wannie pełnej wody. Prysznic zatem do oszczędność bez dwóch zdań, wanna natomiast to wygoda.

Jeśli nadal nie wiemy co zrobić, możemy przykładowo zainwestować i w wannę i w prysznic, o ile mamy dużą łazienkę czy też jeśli mieszkamy w domu i posiadamy dwie łazienki. Ponadto możemy kupić na przykład kabinę prysznicową z dużym brodzikiem, w którym także będziemy w stanie wygodnie usiąść, albo też możemy obudować wannę, aby móc brać w niej prysznic bez obawy o zalanie łazienki.

Wtedy też możemy na co dzień brać szybki prysznic, a raz czy dwa razy w tygodniu długą relaksującą kąpiel jeśli tego potrzebujemy. Stosując bowiem prysznic na co dzień na pewno i tak uda się nam coś zaoszczędzić.

Polecane teksty
Czy ogrzewanie podłogowe to dobry pomysł?
Jeśli myślimy o ogrzewaniu podłogowym to wspaniale ogrzewanie

Wybieramy wannę do łazienki.
Wybór wanny jest sprawą bardzo ważną wanna

Aranżowanie domu punkt po punkcie
Wystrój twojego mieszkania świadczy o nas samych. Wskaż jaki jesteś naprawdę. Ujawnij piękne wnętrze. Wskażemy ci w jaki sposób to zrobić oszczędność

Meble włoskie to oryginalność i finezja
Meble włoskie cechują się bardzo oryginalnym stylem. włoskie meble

Ryzykowne łączenie stylów
Meble nowoczesne zestawione z meblami z poprzednich epok. meble do salonu nowoczesne


1 2     >>

Nieniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Napisz do Nas   Mapa strony