mieszkanie

Wyszukaj w bazie tekstów

Urządzamy przytulną kuchnię. kuchnia

Urządzamy pokój dziecka. pokój dziecka

Podłoga w dziecięcym pokoju. pokój dziecięcy

Drzwi do pokoju nastolatka. nastolatek

Kuchenny blat. blat

Jaką wykładzinę wybrać? wykładzina

Podłoga w łazience. łazienka

Jak dobrać odpowiednią farbę? farba

Wady i zalety kominków. kominek

Jak dobrać lustro do pomieszczeń w domu? lustra

<< 1 2 3 4 5 >>

Łazienkowa podłoga.

Jeśli planujemy remont łazienki to szczególną uwagę powinniśmy poświęcić podłodze łazienkowej. Musimy wybrać właściwą, aby mogła służyć nam przez długie lata.


Nie jest żadną tajemnicą, że łazienka jest miejscem bardzo specyficznym, w którym panują dość "ciężkie" warunki związane z dużą wilgotnością, do których należy odpowiednio dopasować łazienkowy sprzęt, meble, materiały budowlane.

Ważną sprawą w łazience jest podłoga. Najczęściej wykorzystywanym rozwiązaniem są oczywiście płytki ceramiczne czyli inaczej mówiąc kafelki. Pomieszczenie łazienkowe jest pomieszczeniem, które ma ciągły kontakt z wodą oraz parą wodną, tak więc nie jest dobrym pomysłem podłoga z dywanem czy wykładziną dywanową. Są osoby, które decydują się na panele czy też parkiet drewniany w łazience i choć jest to rozwiązanie bardzo ciekawe, jest też dość niebezpieczne.

Oczywiście nie jest ono wykluczone, jednak przy wyborze takie opcji trzeba naprawdę szczególnie dbać o łazienkową podłogę. Wspomniane zatem wyżej już kafelki są więc rozwiązaniem najlepszym, bo nie przysporzą nam żadnych trudności jeśli chodzi o zachowanie czystości i higieny. Inną ciekawą propozycją jest także kamień naturalny, choć tutaj należy liczyć się z dość sporymi kosztami takiej inwestycji.

Jeśli boimy się o to, że płytki ceramiczne nie będą zbyt przyjemne w dotyku kiedy będziemy wychodzić z kąpieli to zawsze też możemy zastanowić się nad ogrzewaniem podłogowym, które rozwiąże nasz problem. Możemy też położyć jakiś mały łazienkowy dywanik przy kabinie prysznicowej lub wannie, ale tu trzeba pamiętać o tym, by taki dywanik często czyścić.

Polecane teksty
Podłoga w kuchni.
Kuchnia jest miejscem, w którym przede wszystkim przyrządzamy potrawy. kuchnia

Podłoga w salonie.
Podłoga w salonie jest bardzo ważnym elementem wystroju. salon

Okna drewniane czy z PCV?
Wybór nowych okien to bardzo ważna sprawa. okna

Wybieramy wannę do łazienki.
Wybór wanny jest sprawą bardzo ważną wanna

Kupujemy kabinę prysznicową.
Wybór nowej kabiny prysznicowej nie jest łatwy ponieważ obecnie ów wybór jest bardzo ogromny. prysznic


<<     1 2

Nieniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Napisz do Nas   Mapa strony